Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Конференція служителів у м.Хуст

18 лютого 2012 року
У приміщенні церкви «Істина» відбулася звітна конференція служителів Закарпатської області.
 
На загальну братерську зустріч з’їхались понад 150 служителів з усіх куточків Закарпаття. Розпочав конференцію зі словом підбадьорення Степан Васильович Немеш, зачитавши текст з Євангелії від Івана, 15 розділ 16 вірш «Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід». «Кожен служитель повинен розуміти своє покликання, разом з тим усе наше служіння повинно «приносити багато плоду» (Ів.15:5)» - сказав Степан Васильович. Обласний хор братів своїм співом допомагав усім відчути Божу присутність на цьому місці.
 
Старший пресвітер в області Іван Іванович Кондор розповів про роботу обласної ради протягом 2011 року. На сьогоднішній день Закарпатське Обласне об’єднання церков налічує 3880 братів та сестер у 65 церквах. Крім того в області діють 12 церковних груп, в яких є більше 100 чоловік. Брат Іван звернув увагу на Ромську церкву в селі Середнє, у якій на дияконське служіння 12 лютого 2012 року був рукопокладений брат Едуард. Була приділена увага також і негативним сторонам служіння, таким як не достаток посвячених служителів. Старший пресвітер зробив аналіз усіх напрямків служіння в нашій області.
 
На конференцію був запрошений Ігор Олексійович Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Брат Ігор Олексійович продовжив розкриття для братів теми: «Місце і завдання пастора в Божому будівництві церкви». Цю тему розпочав Ігор Олексійович на попередній конференції служителів 12 листопада 2011 року. Ключовим текстом цієї теми було місце з посланнядо Єфесян 4 розділ з 7 по 16 вірші.
 
Брат Бандура дав відповідь на такі важливі питання як: «В чому мета служіння пастора та його команди?»
 
Він звернув увагу братів на зв’язок, наче замкнутий цикл, котрий прямує від Христа далі до апостолів, пророків, євангелистів та пасторів-вчителів. Далі через служіння команди пастора - до досягнення духовної зрілості віруючих, потім через служіння кожного члена церкви та взаємодію між ними, і продовжується знову до Христа. Як ми читаємо в Єф.4:10, Христос «піднявся», щоб наповнити все Собою. Ця повнота реалізується, в першу чергу, в церкві та через церкву. Завдання пасторів та проповідників полягає в тому, щоб проповідувати і вчити так, щоб живе апостольське та пророче слово лунало в церкві на кожному богослужінні та спілкуванні. Тут ми або отримуємо благословення, або втрачаємо.
 
Розкриваючи тему, особливу увагу брат звернув на працю пастора в церкві, а саме на проповідь, священнодії, піклування про людей, адміністрування, євангелизм. Він зробив акцент: пастор не просто служить церкві, він готовить церкву до служіння.
 
Ігор Олексійович зачитав: «А з Нього все тіло, складене й зв'язане всяким допомічним суглобом, у міру чинности кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов'ю» (Єф.4:16). Аналізуючи цей текст, брат дав практичне пояснення кожному слову.
 
Брати були задоволені та підбадьорені словом І.О.Бандури. Після конференції служителі мали можливість поділитись один з одним своїми переживаннями та підбадьорювати один одного.
 
Михайло Балога
 
 

 

You are here