Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Свято Трійці

  • PDF

alt

31 травня 2015 року у приміщенні Молитовного дому Ужгородської церкви пройшло богослужіння, на якому згадувалась така подія, як День П’€™ятидесятниці.

Насамперед служіння Віктор Музика привітав церкву з видатною історичною подією - народженням Церкви, зачитавши текст: "Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав. Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом." (Дiї.2:1-5)

Брат Віктор наголосив, що Дух Святий об’єднує церкву в одне тіло, тільки завдяки Духу Святому можна мати спасіння і Дух Святий готує нас до другого приходу Христа. "Бажаю всім, аби Дух Святий виливався з нас і свідчив іншим про нове відроджене життя", - залишив побажання брат усім слухачам.

Проповідував також брат Давид Орос. У своїй проповіді він зробив історичний екскурс у часи зародження першої церкви. І сказав, що то була повнота часу саме для того, аби утворилася церква. "Именно в этот период Бог запланировал рождение церкви. У Бога нет случайностей", - сказав Давид.

You are here