Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Служіння

Молитовні прохання континентальних союзів

  • PDF

alt

Стратегічна мета: Спонукати до молитви як засобу, який змінює світ.
 
Жіночий Баптистський Союз Африки
1. Моліться про освітні і учбові програми в Африці, щоб жінки дівчата та молодь отримали натхнення вчитися і щоб їхнє життя покращало.
2. Моліться, щоб благочестиві християнки продовжували приймати участь у громадянських рухах і досягли політичних висот, щоб вони старанно трудилися у страху Господнім і  в покорі , як лідери-служителі.
3. Моліться, щоб Господь дав силу жінкам, як посланницям у боротьбі проти смертельної хвороби ВІЧ/СНІД.

Детальніше...

Всесвітній день молитви баптистських жінок | 05-11-11

  • PDF

alt

Субота, 5 листопада 2011
У приміщенні молитовного будинку м.Ужгорода пройшло регіональне сестринське зібрання, присвячене всесвітньому дню молитви баптистських сестер. Щороку в ці числа листопада сестри усього світу збираються для роздумів над Словом Божим,  для молитви і для того, аби жертвувати, щоб змінився світ для Христа.
Було присутніх біля 50-ти сестер з Ужгорода, Сімера, Соломонова, Кам’яниці. 

Детальніше...

Загальна праця членів церкви

  • PDF

 

alt

Як чудово, коли брати та сестри мають одну спільну мету. Зрозуміло, що кожен віруючий має високу мету -це Небеса нашого Господа....

 Але поки ми на землі ми маємо можливість бути разом не лише під час недільних Богослужінь, але і коли ми звершуємо фізичну справу, тим більше, коли ми працюємо біля Дому Молитви. Саме в такий спосіб спілкування зібрались брати та сестри, щоб прибрати, почистити територію церкви, та наколишні території за межами нашої церкви від смітя. Пропонуємо вам подивитись про це коротке відео. 

Матеріал на нашому сайті

Робота з сиротами

  • PDF

Робота з дітьми сиротами

You are here