Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

християнські новини

Заклик Голови ВСЦ ЄХБ В. Нестерука

  • PDF
alt«Дорогі брати та сестри, виходячи з подій, що продовжують мати місце в нашій країні, закликаю кожну віруючу людину молитися до Господа, щоб Він зупинив насилля та кровопролиття в нашій державі. 
 
Будьмо запашністю Христовою на всякому місці. Робімо добро. Допомагаймо потребуючим. Закликаймо людей до миру навколо нас. Проповідуймо любов та прощення. Пам’ятаймо, що кожен даватиме звіт не лише перед законом своєї держави, але й перед Богом.
 

«Свої очі я зводжу на гори, звідки прийде мені допомога, мені допомога від Господа, що вчинив небо й землю!» (Пс.120:1,2)»
 

Заклик до молитви за Україну!

  • PDF

alt

Брати, вітаємо Вас!

 Пропонуємо Вам молитовний ланцюжок з приводу суспільно-політичної кризи та  ситуації, що склалась в Україні.

Просимо кожну область взяти молитовну відповідальність на одну годину, яку вказано нижче. Молитовний ланцюжок триватиме з 00:00 год. п’ятниці до 00:00 суботи.

Детальніше...

 

Заявление президента Украинского библейского общества Григория Коменданта в связи с событиями в Украине

  • PDF
alt
 
21-01-2014  Мир вам, братья и сестры!
Обычно я говорю на украинском языке, но сейчас обращаюсь на русском, чтобы меня услышало как можно больше людей, в том числе в соседних странах.
Как глава Украинского библейского общества и служитель Церкви, я призываю рассматривать происходящие события в свете Библии, Слова Божьего. Библия говорит о прошлом, настоящем и будущем, причем так, что все это касается настоящего, у Бога все – настоящее, все относится к нам. 

Детальніше...

 

ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ ЄХБ м. УЖГОРОД (оновлено)

  • PDF
Дім Молитви Євангельських християн-баптистів м.Ужгород, 2013Початок євангельського християнства на Ужгородщині слід датувати 1933 роком, коли брат Михайло Іванович Бадюл, житель с.Верхнє Водяне Рахівського району, приїхав в с.Кам’яниця на роботу, як бригадир лісорубів.
Вечорами та у вільний від роботи час, він проводив читання Біблії та бесіди на духовні теми з жителями села, що привело до духовного пробудження. Першою увірувала Ганна Іванівна Валько, потім її сестра Варвара Іванівна Чмерека та її чоловік Михайло Іванович Валько, його батько Іван Валько, а також Михайло Юрійович Калинич. Всі вище згадані п’ять чоловік прийняли святе водне хрещення по вірі у 1933 році.
 
Після війни у 1946 році була зареєстрована громада в м.Ужгород в кількості 32 чоловік, куди увійшли всі віруючі з с.Кам’яниця, приїжджі жителі м.Ужгорода та навколишніх сіл. 
Пресвітером церкви став Михайло Мочарко, який водночас був старшим пресвітером по Закарпатській області. Молитовні зібрання проходили у приміщенні колишньої Методистської церкви.
 
У 1952 році цей будинок віддано під дитсадок, а зібрання перенесені на вул. Підвальну в напівзруйнований будинок, де було холодно та сиро. 
З 1962 року зібрання проводились у Реформаторській церкві, де було також холодно та сиро.
У 1972 році пресвітером Ужгородської церкви став брат Михайло Михайлович Валько. В цьому ж році почав служіння церковний хор під керівництвом Юрія Валько та струнний оркестр. 
У 1988 р. проводились масові євангелізаційні зібрання у зв’язку 3 1000-річчям Хрещення Русі.
У 1995 році відновилося служіння в с.Кам'яниця, куди перейшли 22 члени з Ужгородської церкви.
А з 1996 року утворена дочірня церква в с.Соломоново, в яку перейшли 14 членів. 
 
У 1994 році на вимогу керівництва реформаторської церкви наша громада була змушена залишити вже обжите приміщення костелу. 
На протязі 1995-1996 рр. для проведення зібрань церква орендувала зал у Центрі здоров’я по вул.Корзо, 4. Цей зал був замалим за розміром і не вміщав всіх бажаючих. Так виникла гостра потреба у будівництві власного Молитовного будинку.
16 червня 1995 року почалося будівництво Молитовного будинку на виділеній ділянці під забудову в парковій зоні. Його очолив, на той час,  молодий пресвітер церкви Павло Михайлович Орос, вибраний на служіння у 1994 р. Будівництво Молитовного будинку - є результатом Божої волі та Божих благословінь, багатьох молитов, посильної участі в будівництві членів церкви, а також молитовної та матеріальної підтримки братів та сестер інших братерських церков. 
 
Молитовний будинок має два основні зали. Великий зал, розрахований на 450 місць, і малий — до 150 осіб. Також є класи Недільної школи, яку відвідує близько 100 дітей. 
При церкві працює Біблійний Інститут (ЗБІ), у якому навчаються брати та сестри розумінню Божого Слова. Також церква має місіонерів-благовісників, котрі звіщають Євангелію в селі Соломоново, Ужгородського р-ну  та селі Сімер, Перечинського р-ну. Слід відмітити, що в церкві ведеться активна робота серед глухих та слабочуючих.
 
У 1997р. при церкві відкрито «Християнський Медичний  Благодійний Центр».
Наступного 1998 року відкрито і посвячено Дім Молитви Ужгородської церкви.
У 2000 р. утворена дочірня церква в с.Сімер, Перечинського р-ну.
Дім Молитви Євангельських християн-баптистів м.Ужгород, 2013
У 2001 р. розпочато випуск церковної газети «Християнин Карпат», яка згодом стала обласною Християнською газетою.
У 2007 р. проводиться Закарпатський Фестиваль надії. Масова євангелізація на стадіоні «Авангард» м. Ужгород за участю благовісника Віктора Гамма.
У 2009 р. розпочато роботу серед Ромського населення. Починав служити серед цього народу Самуїл Онисимович Карпюк.
 
На сьогоднішній день ведеться робота у с.Середнє, в якому вже побудований Молитовний будинок. Також побудовані Молитовні будинки у с. Ратовці та с. Руські Комарівці.
У селах Есень, Холмок та у м. Перечин серед ромського населення проводиться робота по вивченню Біблії в малих групах та навчання української мови. 
Малі групи по вивченню Біблії проводяться також у м. Ужгород, вул. Пирогова та в р-ні Радванка.
З 2010 р. щороку проходять Християнські табори для дітей.
З 2011 р. у церкві розпочато служіння малих груп.
Дім Молитви Євангельських християн-баптистів м.Ужгород, 2013
На сьогоднішній день Ужгородська церква налічує більше як 200 членів. 
За останні 5 років було охрещено 37 осіб.
 
На цей час у церкві працюють такі напрямки служіння:
- пресвітерське та дияконське,
- проповідницьке служіння та служіння благовістя,
- хорове служіння,
- молодіжне служіння,
- сестринське служіння, 
- Недільна школа,
- служіння милосердя,
- молитовне служіння,
- служіння для слабочуючих.
 
До цього місця допоміг нам Господь. Йому належить подяка і слава!
 
 

Исследование: Люди проводят девять лет жизни перед телевизором

  • PDF

 

altНовое британское исследование обнаружило, что в среднем люди тратят девять лет своей жизни на телевизор, в том числе три года тратится на «мусорные» программы и повторы передач.

Таким образом, люди попусту тратят время, поскольку в среднем эта цифра составляет 15 % от всей жизни. В опросе приняли участие более 2000 человек, и в среднем было подсчитано, что они проводят в день три с половиной часа, сидя перед экраном. Исследование проводилось службой, которая контролирует, сколько времени был включен телевизор

Цифра ошеломила исследователей, поскольку на другие виды деятельности люди тратят несравнимо меньше времени. В частности, люди смотрят телевизор в пять раз дольше, чем занимаются шопингом, спортом, сексом за всю свою жизнь. Т.е. на все перечисленные виды деятельности тратится по 650 дней. Люди не просто тратят время на телевизор, они проводят его впустую, просматривая 16 месяцев жизни повторы и два года, сидя перед глупыми и ненужными передачами. В этом признались сами опрошенные.

Тем временем, скоро новогодние каникулы, и было подсчитано, что в среднем взрослый человек проводит более 5,5 часов перед телевизором именно в праздники. Причем половина этого времени будет потрачена на повторы, и люди считают, что в праздники – это нормально. Более 75 % будут смотреть фильмы, которые смотрят каждый год на протяжении десятков лет. 10 % семей уже едят перед телевизором. А больше всего времени тратят перед экраном пенсионеры. Люди за 65 лет проводят перед телевизором более 5,5 часов в день.

НХМ

 
You are here