Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Проповіді

НА ЦЕ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

  • PDF

Відповідно до результатів соціологічного опитування в Росії у безсмертя людської душі вірять близько 70 % респондентів. Причому спрямованість цієї віри все-таки християнська – адже у воскресіння Ісуса Христа з цієї групи опитуваних вірять 62 %. А от у такий важливий пункт Символу християнської віри, як воскресіння мертвих перед Страшним судом – вірять у два рази менше (?) опитаних людей: до 35%.

Детальніше...

 

«Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?»

  • PDF

Христос воскрес! Воістину воскрес!
«Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?»
(1Кор.15:55)
Учні були у відчаї. Той, Хто ходив з ними по дорогах Палестини, Хто був добрим і могутнім, Хто словом міг утихомирювати бурю, зціляти хвороби, повертати до життя мертвих, Хто обіцяв привести їх до до Царства Божого, Той тепер лежить мертвим. Він помер. Він мучився. 

Детальніше...

 

Визволення, яке дає нам Христове Воскресіння!

  • PDF

На протязі всього двохтисячолітнього періоду свого існування християнство завжди відчувало на собі сильний прес зовнішніх переслідувань. Це і тиск гонінь, і тиск скептицизму, і тиск атеїзму. Уже  з самого початку створення Церкви християнське вчення активно висміювалося. Особливий шквал насмішок вилився на доктрину воскресіння. 

Детальніше...

 

В первый же день недели

  • PDF

alt

В первый же день недели Мария Магдалина приходит ко гробу рано, когда было еще темно, и видит, что камень отвален от гроба. 

Детальніше...

 
You are here