Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Церква Христова зростає!| 04-12-11

  • PDF

4 грудня 2011 року відбулось святе водне хрещення по вірі

Баптистська церква в м.Ужгород, у неділю, 4 грудня 2011 р.,  провела святкове богослужіння - Святе водне хрещення. На служінні були присутні близько 300 братів та сестер, а також гостей церкви. Для віруючих євангельських християн-баптистів подібна подія має осбливе значення. Сам Ісус Христос у віці 30 років прийняв хрещення від Івана Хрестителя (Баптиста - з англ.)  "І сталося тими днями, прийшов Ісус з Назарету Галілейського, і від Івана христився в Йордані".(Марк.1:9)  "А Ісус відповів і сказав йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його". (Матв.3:15)

Цього радісного, святкового дня до церкви приєдналось семеро молодих сестер. Вони немов квіти у саду Ісуса Христа прикрасили Церву Божу. Під час служіння лунали пісні у виконанні хору Ужгородської церкви. У програмі брали участь група молодих хлопців ромів з благодійного фонду "Милосердя", а також сольні виконавці та дитяче тріо братів Барзулів.

Молодіжна група церкви виконувала пісні, щоб прославити ними Бога. Основну проповідь виголосив диякон церкви Валерій Валько. У своєму зверненні до присутніх проповідник закликав вести належне християнське життя, яке б прославляло нашого Бога.

Новоохрещені члени церкви, мали змогу вперше брати участь у священнодії - Вечері Господній. Цей важливий момент у житті кожного послідовника Христа вимагає особливої підготовки та уваги. Адже Апосто Павло у своїх післаннях дає застереження: "Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої!"  (1 Кор.11:26-27)

Після святкової програми усі присутні мали можливість поділитись радістю один з одним, познайомитись під час смачного обіду. 

Відео репортаж та більше фотографій ви зможете побачити на нашому сайті згодом. слідкуйте за оновленням.

Церковний хор Ужгородської церкви

Зал Молитовного будинку під час служіння

молоді сестри новоохрещені

група братів Барзулів

Участь молоді Ужгородської церкви

проповідує диякон церкви В.Валько

під час звершення Вечері Господньої

підготував М.Б.

Останнє оновлення на Субота, 10 грудня 2011, 22:21

You are here