Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Молитовні прохання континентальних союзів

  • PDF

alt

Стратегічна мета: Спонукати до молитви як засобу, який змінює світ.
 
Жіночий Баптистський Союз Африки
1. Моліться про освітні і учбові програми в Африці, щоб жінки дівчата та молодь отримали натхнення вчитися і щоб їхнє життя покращало.
2. Моліться, щоб благочестиві християнки продовжували приймати участь у громадянських рухах і досягли політичних висот, щоб вони старанно трудилися у страху Господнім і  в покорі , як лідери-служителі.
3. Моліться, щоб Господь дав силу жінкам, як посланницям у боротьбі проти смертельної хвороби ВІЧ/СНІД.
4. Моліться, щоб жінки Африки прагнули до покращання свого життя, щоб їх перестали зневажати й відкидати у своїх країнах.
5. Моліться за нашу молодь, щоб вона вела благочестивий спосіб життя й сподоблялась Христу, тому що від  неї залежить майбутнє Африки.
6. Моліться про те, щоб християнки більше покладалися на Ісуса Христа і перестали шукати швидких відповідей у передрікателів.
 
Жіночий Баптистський Союз Азії
1. Моліться за продовження благовістя серед жінок і дітей Азії, щоб ті, які живуть у бідності та серед насилля, змогли пізнати Ісуса Христа.
2. Моліться про захист людей Азії від природних катастроф, які щорічно приносять великі збитки для життя людей та майна.
3. Моліться, щоб усі організації, які складають Жіночий Баптистський Союз Азії і ходять в ногу з Духом, мали  компетентне керівництво, адекватні ресурси та ефективні служіння для розширення Царства.
4. Моліться, щоб жінки, які були на Лідерській Конференції молодих жінок Азії в 2011 році, стали ефективними жінками-лідерами в Азії та у світі.
5. Моліться про те, щоб обмеження для християн, які існують у багатьох країнах Азії, були зняті і Слово Боже могло проникати і розповсюджуватись серед населення.
6. Моліться за керівництво нашого Союзу (президента, віце-президента, секретаря. Скарбника), щоб Бог дав їм здоров’я духовне і фізичне, щоб вони могли виконувати своє служіння.
 
Карибський Жіночий Баптистський Союз
1. Моліться за острови, спустошені повінями, землетрусами, ураганами, штормами та іншими природними лихами.
2. Моліться за вуличних хлопчиків, бездомних дітей, сиріт;   за захист жертв торгівлі людьми по всьому регіону.
3. Моліться за жінок і дітей, які страждають від сексуального насилля, а також за тих, хто займається проституцією, щоб Бог використав наших  баптистських  сестер для свідкування їм.
4. Моліться за бідних і безробітних.
5. Моліться за дітей і жінок, яких постійно б’ють, а також за тих, хто чинить ці  злочини.
6. Моліться за спасіння тих, хто гине, особливо за неспасенних чоловіків на наших островах.
 
Жіночий Баптистський Союз Європи
1. Моліться за Божих людей, яких Він піднімає на працю у сфері боротьби з торгівлею людьми на нашому континенті, щоб у них була єдність і великий успіх у визволенні страждаючих.
2. Моліться за сім’ї, які переживають раптову і трагічну смерть молодих людей.
3. Моліться за бідних у країнах Європи, щоб вони знайшли мир і надію в Ісусі Христі.
4. Моліться про духовне пробудження серед молоді Європи, щоб Бог ще багатьох навернув до Себе через спасіння.
5. Моліться за нових і молодих лідерів у Європі, і щоб старші сестри були добрими духовними матерями для молодих.
6. Моліться про пробудження у Європі.
 
Жіночий Баптистський Союз Латинської Америки
1. Моліться за жінок і церкви, які приймають участь у континентальному проекті «Діти – наша  надія для Латинської Америки»
2. Моліться за дітей і молодь, яких торкнеться цей проект, щоб вони змогли дійти до пізнання Господа як свого Спасителя.
3. Моліться за дошкільну програму, яка зараз розповсюджується по всій Південній Америці та за її лідерів.
4. Моліться за державних чиновників, щоб вони приймали закони, які будуть захищати дітей і молодь.
5. Моліться за країни, які зараз відновлюються після природного лиха: Чилі, Сальвадор, Гватемала і Перу, а також за наших братів і сестер, які залишилися без житла.
6. Моліться за команди баптистських жінок, які збираються їздити по різних країнах і допомагати в навчанні баптисткам-лідерам.
 
Жіночий Баптистський Союз Північної Америки
1. Моліться за те, щоб Бог позбавив від страхів, дав необхідне та відновив надію тих, хто постраждав від економічної нестабільності.
2. Моліться про співчуття, справедливість, розсудливість у спілкуванні з   біженцями та в питаннях іміграції.
3. Знаючи, що «праведність людей підіймає» (Пр.14:34), моліться за те, щоб наші лідери змогли отримати мудрість, відвагу та Боже керівництво.
4. Моліться, щоб баптистські жінки, які є посланницями Христовими, були жінками миру і щоб їх розуміли у світі, в якому царює расова, релігійна та етнічна напруга.
5. Моліться за нові ініціативи для допомоги жінкам і дітям, які страждають від насилля та торгівлі людьми.
6. Моліться за бездомних, які знаходяться у стресі та фінансовій кризі в результаті природних чи техногенних катастроф.
 
Жіночий Баптистський Союз Південно-Західного Тихоокеанського Регіону
1. Моліться про більш близькі відносини між туземними групами в Австралії.
2. Моліться, щоб в Австралії був створений національний фонд стипендій, який буде використовуватися для підготовки молодих жінок-лідерів.
3. Моліться за нове виробництво на острові Фіджі, яке допоможе сільським баптистським жінкам, котрі потім зможуть допомагати оточуючим.
4. Моліться про безпеку, мир та єдність для всіх християнських груп – особливо там, де християни знаходяться у меншості  (Папуа).
5. Моліться за мир і примирення між племенами, які знаходяться стані війни в Папуа Нова Гвінея.
6. Моліться за тих, хто через центр «Мерівале» у Новій Зеландії прагне послужити жертвам домашнього насилля і жінкам, які постраждали від насилля.
 
Загальні молитовні прохання:
1. Моліться за сестер виконавчого комітету Жіночого Відділу ВБА Ракель Контрерас – президент, Донну Грувер – секретар-скарбник, Петсі Дейвіс – виконавчий директор.
2. Моліться за віце-президентів: Африка – Монтурайо Адегбілеро; Азія – Сук Джей Ли; Кариби – Івон Піттер; Європа – Лівія Ламе; Латинська Америка – Марлен Балтазар; Північна Америка – Лінда Вебер; Південно-Західний Тихоокеанський регіон – Джулі Белдінг.
3. Моліться за лідерів Всесвітнього Баптистського Альянсу: Джона Аптона – президент ВБА; Невіллу Келеме – генеральний секретар ВБА.
4. Моліться за керівників ВСЦ ЄХБ України: Нестерука В.В., Антонюка В.С., Бандуру І.А, Каспрова М.Є., Матвієва В.
 
Проекти Дня Молитви 2011
Допомога жертвам землетрусу на Гаїті. Жіноча Асоціація Гаітянской Баптистської Конвенції. 
Опис проекту: Землетрус, що стався в січні 2010 року залишило багатьох гаїтянських жінок та сімей в стані ще більшої бідності, ніж вони були до цього. Даний проект цілеспрямований на допомогу сім'ям після землетрусу.
Навчання навичкам ведення сільського господарства. Жіноча Баптистська Федерація Ямайки. 
Опис проекту: Навчання навичкам ведення сільського господарства. Мета даного проекту - допомогти бідним сім'ям утримувати себе.
 
 
You are here