Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Всесвітній день молитви баптистських жінок | 05-11-11

  • PDF

alt

Субота, 5 листопада 2011
У приміщенні молитовного будинку м.Ужгорода пройшло регіональне сестринське зібрання, присвячене всесвітньому дню молитви баптистських сестер. Щороку в ці числа листопада сестри усього світу збираються для роздумів над Словом Божим,  для молитви і для того, аби жертвувати, щоб змінився світ для Христа.
Було присутніх біля 50-ти сестер з Ужгорода, Сімера, Соломонова, Кам’яниці. 
Тема зібрання продовжила минулорічну тему «У ногу з Духом» .  У цьому році ми продовжили тему «У ногу з Духом через  плід Духа – ДОБРОТУ», засновану на Посланні до Галатів 5:25: «Коли духом живемо, то й духом ходімо». Ми розглянули ще один плід Духа – Благість  (добро).
Визначення благості:
Благість – доброчинність , звершена у всіх відношеннях (Уільям Барклі)
Є ще інші визначення: 
- Постійна любов, яка підтримує відносини через милосердну допомогу, коли вона необхідна. 
– Доброта серця;   милосердна, приємна  готовність служити.
– Любов до людей, гостинність, добрі вчинки, готовність допомогти, людська дружба, піклування про інших
– Милосердя у дії, лагідність у відносинах, м’якість у спілкуванні, дружелюбність.
– Спроможність діяти на благо тих, хто випробує ваше терпіння.
Як видно з цих різних визначень, благість – це чудова якість віддавати себе, яка переливається в наші  душі та особистості Святим Духом.  Ви не тільки повинні бути здатними торкатися інших цією благочестивою якістю, але ви також зможете торкнутися і себе, тому що ви будете відчувати себе набагато краще, якшо ви пізнаєте, як поводитися з іншими людьми, даруючи їм доброту і повагу у повсякденному спілкуванні з ними.
Про прояв плода Духа Святого – «благість» тему розкрив сестрам Володимир Сабуров, взявши за основу текст з Гал.5:22 та Колос. 3 розділ. Володя наголосив на практичному прояві благості: 1) народження згори; 2) сповнення Духом Святим; 3) спілкування з Богом; 4) залишити діла плоті і поступати по духу.
Сестри поділилися роздумами про дари Святого Духа, біблійних жінок, які проявляли благість у своєму житті та історією заснування Жіночого Відділу ВБА.
 
Прояв доброти  в час нещастя:
 Бог використав Рут і Боаза, щоб годувати Ноомі  (Рут.2:19-23). Жінки у Старому Заповіті були міцним свідоцтвом Божої  жертовної  любові  через свою доброту. Рут і Орпа, моавітянки, невістки Ноомі, проявили  доброту не тільки до своїх покійних чоловіків, але й до своєї свекрухи, у тяжкі для неї часи, коли голод і природне лихо у землі Юдиній примусили її шукати притулку і допомоги у землі Моава. Їхня відданість демонструвала істинну вірність, яка включала в себе більше ніж просто вірність і любов. Це була любляча, вірна, неземна доброта, що підтримувала відносини, які виходили за рамки необхідного і очікуваного.
 Ми повинні прагнути такої ж вірності і доброти до інших у особистих стосунках з ними.
Видатна жінка Нового Заповіту,  відома своїми добрими ділами  - Тавіта. (Дії 9:36-43).
Тавіта проводила своє життя у ділах доброти та милосердя. Вона була наповнена любов’ю Божою і віддавала себе на добрі діла. Коли ми вивчаємо життя Ісуса у Новому Заповіті, ми впевнюємось, що Він був вершиною доброти. Поза всяким сумнівом Він був для всіх нас вищим прикладом Людини, яка повністю проявляла та застосовувала всі дев’ять плодів Святого Духа. 
 
Привітання президента Жіночого Відділу ВБА – Ракель Контрерас
Мої любі сестри!
     Для мене велика радість і в той же час і момент упокорення, щоб звертатися до вас у такий важливий день, як Всесвітній День Молитви. Ще дитиною я разом з матусею ходила у нашу домашню церкву, де ми приймали участь у незвичайному служінні. У мене завжди було почуття, що це була подія, яка виходила за рамки жіночих зустрічей у церкві і навіть у моїй країні.                                                                                               
     У такому суспільстві, як наше, повному термінових і невідкладних справ, молитва, схоже, не знаходить місця у повсякденному житті людей. Якимсь чином ми сприйняли ідею, що важливіше «робити» щось, а не молитися. Молитва залишається тільки для тих моментів, коли ми більше нічого не можемо зробити. І це одна з причин, чому Всесвітній День Молитви такий важливий. Він дисциплінує баптисток у всьому світі. Кожного першого понеділка у листопаді ми залишаємо все,чим займаємось, щоб помолитися один за одного. І саме у цей момент, коли наші руки підняті до неба, ми говоримо, що без Бога ми нічого не можемо робити. Молитва – це шлях до серця Бога і до серця світу. У молитві ми знаходимо надію, яка нам так потрібна, щоб продовжувати жити у цьому світі, повному потреб і труднощів.
У цьому році ми йдемо в ногу з Духом через благість.  Давайте кожного дня робити невеличкий крок, подібно малим дітям, щоб проявити доброту хоча б одній людині.                                                                         
 Благість – один із стрижневих принципів християнства. Ісус заповів нам у Євангелії від Івана 13:13: «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою».  Через свою любов ми виявляємо благість, і через це кожен зможе прийти до пізнання Ісуса. У цьому році, коли ми будемо молитися один за одного по всьому світу, давайте пам’ятати і молитися про те, щоб ми проявляли доброту і любов до всіх, щоб Царство Боже поширювалося. Я особисто молюся про те, щоб цей день став величезним благословенням вашому спілкуванню віри і щоб увесь світ отримав благословіння через вірність, проявлену у молитвах баптистських жінок по всьому світу.
У Христі, Господі нашому – ваша Ракель
alt
alt
підготувала О.Балога
alt
 
alt
 
alt
 
alt
You are here