Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  • PDF

Дорогі в Господі брати і сестри! Поздоровляємо всіх вас зі світлим Святом Воскресіння Христова!
Христос воскрес! Воістину воскрес! 
У пасхальні дні два місця повні якнайглибшої утіхи і радості для нас, віруючих в  Ісуса Христа. Це Голгофа і сад Йосипа Арімафейського. На Голгофі Христос помер за гріхи наші; у саду Йосипа Арімафейського Він воскрес для виправдання нашого.
 Хрест Голгофи і порожня могила, де був покладений Христос, — ось два місця, навколо яких обертається все християнство. Сумніватися у воскресінні Христа — це означає сумніватися у всіх основних істинах християнства. Євангеліє без воскресіння Христа перестає бути Євангелієм, тобто радісною звісткою про наше викупленняння і виправдання.
Про воскресіння Христа апостол Павло говорить такими словами: «Якщо Христос не воскрес, то і проповідь наша марна, марна і віра наша... Але Христос воскрес з мертвих, первісток з померлих» 1 Кор. 15, 14 і 20.
Ми знаємо настрій учнів Христових, поки до них не дійшла звістка про воскресіння Христа. Цей настрій виражений в словах двох учнів Христа, що йшли в Еммаус: «А ми сподівалися були, що Він є Той, який повинен визволитити Ізраїль. І до того, оце третій день сьогодні, як оте сталося. Єв. Лук. 24, 21.
Але Воскреслий Христос з'явився Своїм апостолам, і ми читаємо: «Учні зраділи, побачивши Господа» Єв. Іоан. 20, 20.
Нехай наповнить ця радість серця всіх нас! Воскресіння Христа — це божественна печатка на велику справу нашого спасіння, здійсненого на хресті Голгофи!
Воскреслий Христос став дійсним Деревом Життя для всіх віруючих в Його Славне воскресіння. Він говорить всім нам віруючим: «Я живу- і ви жити будете!» Єв. Іоан. 14, 19.
Коли Воскреслий Христос з'явився учням, що зібралися в світлиці,  Він вітав їх словами: Мир вам! Єв. Іоан.20, 19.
Хай в ці святкові дні знову прозвучать ці світлі слова Воскреслого. Хай вони скажуть кожній людській душі на землі, як необхідний мир.
Хай ці два слова Воскреслого — Мир вам! — збудять у всьому людстві бажання миру. 
Хай слова Воскреслого Христа з побажанням миру вселять надію, що Той, Хто переміг смерть і пекло, може здійснити перемогу в кожному людському серці.
Обласна пресвітерська рада
 
You are here