Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Дитяче служіння

  • PDF

Основним видом дитячого служіння в нашій церкві є недільна школа, в якій на сьогоднішній день навчається близько 60-ти дітей. Всі вони поділені на окремі групи за віком. Це місце, де діти з ранніх років починають вивчати Слово Боже, дізнаватись про цікаві факти з життя біблійних героїв, а також отримують відповіді на свої питання. 
 
Перша група для самих маленьких – від 2-х до 5-ти. Навіть вони в коротеньких біблійних історіях можуть побачити любов Христа до людей. Хоча основний час, звичайно вони проводять граючись, під наглядом вчителів. 
До другої групи належать діти віком від 6 до 8 років. 
Третя група складається з тих, кому вже є 9, але ще не виповнилось 12-ти. 
І, наостанок, група для самих старших, до якої можуть прийти ті діти, яким вже більше 12 років. Заняття в ній більш схожі на дискусії, де всі діти можуть висловити свою думку та задати запитання. Це вже більш схоже на підліткові зустрічі. Старша група недільної школи є ніби перехідним сполучником, так як після закінчення навчання випускники долучаються до молоді. 
 
Заняття недільної школи проходять по неділям, об 11:00, під час ранкового богослужіння. 
 
Всіх бажаючих відвідувати ці заняття просимо звертатися за телефоном 093 753 21 01 – Василь Попович, відповідальний за недільну школу.
 
Навчання безкоштовне.
 
Окрім недільної школи, під час літніх канікул для дітей постійно проводяться літні дитячі табори. Це можливість відпочити та чудово провести час з друзями, приймаючи участь в різних видах творчої та спортивної діяльності, а також вивчаючи Біблію. 
 
You are here