Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

ФЕСТИВАЛЬ НАДІЇ 2015

  • PDF
alt 
Про проведення Фестивалю надії у Львові
Наймасштабніша християнська подія року! 
20 червня 2015 року у Львові пройде найбільший християнський захід всеукраїнського масштабу – Фестиваль надії. 
Довгоочікувана подія, особливим гостем якої стане Франклін Ґрем. Неймовірна атмосфера, віртуозні музиканти, захопливі свідчення, натхненна проповідь Слова Божого – це все і багато іншого буде на фестивалі.
Перший Фестиваль надії відбувся у 2007 році в Києві, на стадіоні "Олімпійський". Тепер місцем проведення заходу обрано найбільший за місткістю в усьому західному регіоні, стадіон «Арена-Львів». 35 000 людей – приблизна кількість очікуваних гостей.
 
Мета Фестивалю
 
Мета Фестивалю надії – за підтримки і з допомогою максимальної кількості християн поділитися з усіма жителями України, - незалежно від їх віку, національності, соціального статусу, віросповідання і політичних поглядів, - звісткою надії, заснованої на християнських цінностях.
Про мир на рідній землі, про Божий захист і Його милість до України лунатимуть молитви з вуст усіх, кому небайдужа доля держави. 
На Міжнародному фестивалю надії також запланована насичена музична програма. Знані колективи з різних куточків України, виконавці, які відомі у всьому світі, об’єднаний хор Західного регіону – це все  допоможе у створенні грандіозної атмосфери прославлення та поклоніння Господу.
 
http://www.hopefest.lviv.ua/
 

Фестиваль Надії за участю Франкліна Ґрема Львів 20 червня 2015

You are here