Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Божий мир і прощення

  • PDF

alt

16 листопада 2014 року церкву м.Ужгорода відвідали старший пресвітер по Закарпатській обл. Іван Іванович Кондор та перший заступник голови ВСЦЄХБ України Ігор Олексійович Бандура.

Іван Іванович проповідував на тему "Божий мир", зачитавши текст: "А Сам Господь миру нехай завжди дасть вам мир усяким способом. Господь з вами всіма!" (2Сол.3:16)

"Мир - це слово, яке на сьогодні, на превеликий жаль, є дефіцитом", сказав брат, але Господь пропонує Божественний мир, справжній духовний мир.

"Божий мир - це глибока і тверда надія на Господа".

- Божий мир має небесне походження (1Сол.5:23).

- Божий мир - це подарунок (Числ.6:26).

- Божий мир є стабільним завжди і у всьому.

- Божий мир є гарантований (Рим. 8:38-39).

На кінець проповіді брат дав практичну пораду від апостола Павла: "Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це Чого ви від мене й навчилися, і прийняли, і чули та бачили, робіть те! І Бог миру буде з вами!" (Фил.4:8,9)

Ігор Олексійович Бандура проповідував на тему "Прощення". "Ісус же промовив: Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони!" (Лук.23:34)

"Прощати - це те, що найпотрібніше для людства в останній час", - сказав брат.Навчитись прощати дуже нелегко, найкраще цьому навчитись в Ісуса Христа, Котрий є прикладом прощення. В молитві "Отче наш" є слова про прощення: "Прости провини нам наші". Щоб навчитись любити, потрібно навчитись прощати:"Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець." (Матв.6:14) "Основна складова прощення - прощення завжди засноване на тому, що я бачу в іншій людині образ Божий." - наголосив брат. "Людина недосконала, але якщо подарувати їй прощення та молитись за неї, вона може змінитись в інший образ."
Сьогодні люди потребуть таку звістку. Звістку що Бог прощає і дає надію.

Шлях до прощення:

- молитва,

- прощення перед Богом,

- коли ми прощаємо, ми дивимось на те що буде, а на те що було. Прощення - це погляд у майбутнє.

"А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив!" (Еф.4:32), - такими словами побажання закінчив брат Бандура.

Крім зібрань у неділю і середу, Ужгородська церква проводить групи по вивченню Біблії. І на одній із таких зустрічей покаялися дві сестри. На недільному богослужінні, вони молилися разом з пастором і церквою.

alt

"Говорю вам, що так само на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, аніж за дев'ятдесятьох і дев'ятьох праведників, що не потребують покаяння!..." (Лук.15:7)

alt

You are here