Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

"Життя з надлишком"

  • PDF

alt

20 вересня 2014 року в м. Ужгороді в приміщенні церкви пройшла конференція для жінок. 

Зібралися більше я к 100 сестер з Ужгородського, Мукачівського, Перечинського р-нів. Особливими запрошеними гостями на цю зустірч було подружжя Зіняків з Києва. Вони представляли "Місію лінії допомоги вагітним на Україні".

Василь Зіняк - координатор благодійного проекту надання  психологічної допомоги, фахової консультації лікаря та психолога жінкам та дівчатам по всім питанням вагітності, аборту, викиднів, втрати дитини і т.п. Більш детальна інформація на сайтіÂ zaletela.in.ua

Він розповів про роботу цього центру: "Ми існуємо, щоб пропонувати кожній жінці варіанти вибору, котрі несуть життя". Бажання місії, аби молоді люди, котрі потрапляють в кризу, розуміли, що через ці обставини Бог наближує їх до себе.

alt

Василь закликав, що кожен може долучитися до такого служіння: 

- молитвою

- стати волонтером

- допомога матеріально

- допомога фінансово.

alt

Другу частину зустрічі Ольга Зіняк - лікар акушер-гінеколог, психолог-консультант та керівник Всеукраїнскої телефонної лінії допомоги для жінок розповідала, що вагітність для жінки - це подарунок Бога. Діти - чудесний дар. 

alt

Був показаний відео-матеріал про неймовірний розвиток дитинки в період вагітності. Багато корисної інформації для жінок по питанням планування вагітності, здоров’я жінки. 

alt

alt

Підготувала О.Балога

You are here