Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Хрещення по вірі

  • PDF

alt

18 травня 2014 року в Ужгородській церкві пройшло святе водне хрещення.

12 людей - послідовників Христа, як 12 апостолів були готові в цей день дати Богові обіцянку доброго сумління.

Степан Васильович Немеш звернувся до тих, котрі були готові охреститися зі словами: "Що ж скажемо? Позостанемся в гріху, щоб благодать примножилась? Зовсім ні! Ми, що вмерли для гріха, як ще будемо жити в нім? Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися? Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть, щоб, як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя. Бо коли ми з'єдналися подобою смерти Його, то з'єднаємось і подобою воскресення, знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха!" (Рим.6:1-7)

alt

"Якщо ми любимо того, кому дали обіцянку, її не важко виконувати. Богу потрібні наші читсі думки, чисте сумління, чисте життя", - сказав Степан Васильович. "Якщо ви вмерли для гріха, образ Христа має бути видно в вас. Бог хоче, аби ми виглядали, як Його церква".

Також до присутніх звернувся особливий гість з Норвегіі Івар Лістер. Він зачитав: "Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, та брат Тимофій, до Божої Церкви в Коринті, з усіма святими в цілій Ахаї, благодать вам і мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої." (2Кор.1:1-3) "Благодать - одне з найдорожчих, це є прощення всіх гріхів, це спасіння", - сказав брат Івар. "Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий."(Еф.2:8)

alt

"Чи віруєш ти, що Христос є твій Спаситель?", - звучало запитання пастора до молодого брата. "Так, вірую!", - впевнено стверджував молодий воїн Христа. "Тоді хрещу тебе по вірі в ім’я Отця і Сина, і Духа Святого!", - лунало у відповідь.

alt

Після того, як брати і сестри охрестилися, брати служителі звершили над ними молитву. І вперше новоохрещені мали змогу прийняти участь у Вечері Господній. Церква щиро вітала новоохрещених. Такі моменти є дуже хвилюючими, як для нових членів церкви, так і для всієї церкви загалом. 

alt

alt

Підготувала О.Балога

You are here