Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Пасхальний концерт для жителів м. Ужгорода

  • PDF
alt
 
21 квітня 2014 року в м. Ужгород в театрі ляльок «Бавка» Ужгородська церква ЄХБ проводила святковий Пасхальний концерт.
Звіщати людям про Христа, про Його життя, Його муки і Його воскресіння – одне із Божих доручень до нас християн. Тому в перший день святкування Пасхи християни Ужгородської церкви підготували святкову пісенну програму для жителів м. Ужгорода.
 
Хор виконував пасхальні музичні твори, звучали соло та співочі групи співали пісні пасхальної тематики, Ігор грав музичну композицію на саксофоні, Ніколь та Едік виконали пісню «Он воскрес». 
 
alt
 
Ведучий Пасхального концерту, у перервах між музичними номерами, усім присутнім розповів про «Чудове ім’я Ісус», «Чому Ісус був страчений римлянами?», Â«Пік Божої любові â€“ Ісус на хрестіÂ», «Біблія – та книга, яка є живою і захоплює інтерес читача» і насамкінець головна розповідь «Ісус воскрес! Ісус – живий Бог!»
 
alt
 
alt
 
Проповідував пресвітер церкви «Благодать»  з м. Мукачева Тимофій Димчинко. Він в подробицях описав картину святкування Пасхи, як її святкували євреї. Основним акцентом проповіді, як і самого концерту була тема: «Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.» (1Кор.5:7) На закінчення проповіді, коли лунав заклик прийняти Христа, як жертву за свій особистий гріх, в залі декілька людей підняли руки з бажанням помолитися за них.
 
alt
 
Особиста атмосфера наповнювала зал лялькового театру після прослуханих музичних творів, слів ведучого і проповіді проповідника. Нехай на мить, але в ці святкові Пасхальні дні Â«зерно» почутого слова про воскреслого Христа було посіяно у серця слухачів.
Завершальною молитвою пастора помісної Ужгородської церкви і запрошенням гостей відвідати церкву завершився святковий Пасхальний концерт.
 
alt
 
На вулиці під час програми працювала християнська бібліотека, де кожний бажаючий перехожий міг взяти для себе почитати чи то Євангелію, чи то слова про Ісуса Христа.
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
Підготувала О.Балога
Фото С.Балога
You are here