Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Христос Воскрес!

  • PDF
alt
 
20 квітня 2014 року Ужгородська церква святкувала свято Христового воскресіння.
Більше 200 людей були присутні на святковому зібранні. 
 
alt
 
Після причастя в четвер 17 квітня, коли церква згадувала Гетсиманський сад, дорогу Христа на Голгофу, саме розп’яття Божого сина на хресті. Після страсної тяжкої для кожного християнина Великодньої п’ятниці у неділю християни святкували Світле Воскресіння Ісуса Христа. Як колись жінки з учнями раділи воскреслому Учителю, так і ми сьогодні радіємо перемозі Христа, котру Він звершив на Голгофі. «Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?» (1Кор.15:55) Христос Своїм воскресінням дарує нам перемогу над смертю і гріхом.
 
На початку служіння до всіх звернувся пресвітер помісної церкви Павло Михайлович Орос з привітанням: «Христос воскрес!» На що дружньо весь зал одноголосно відповів: «Воістину воскрес!» Бог у воскресінні Свого Сина дарував дітям Божим надію на воскресіння певного дня для вічного життя: «Бог же й Господа воскресив, воскресить Він і нас Своєю силою!» (1Кор.6:14)
На зібранні Бога прославляв Пасхальними піснями хор, молодь. Вірші та соло звучали для Господа.
 
alt    alt
 
Особливим приємним подарунком для слухачів була святкова програма Недільної школи. Радіє серце, коли діти щиро славлять Бога за світле Його воскресіння.
 
Христос воскрес!
Воістину воскрес!
 
21 квітня 2014 року в понеділок Ужгородська церква продовжувала святкувати свято Воскресіння. Були запрошені гості з церкви с. Сімер, с. Соломоново, с. Кам’яниця, церква «Благодать» з м. Ужгород. Зібралися біля 250 людей.
 
alt   alt
 
Брати вітали усіх присутніх славним привітанням «Христос воскрес!Ã‚Â»Ділилися  коротким словом настанови з Біблії на тексти, котрі описують воскресіння Христа: «А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі, та й застали, що камінь від гробу відвалений був. А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса. І сталось, як безрадні були вони в цім, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. А коли налякались вони й посхиляли обличчя додолу, ті сказали до них: Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес!» (Лук.24:1-12)
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
Підготувала О.Балога
Фото М.Балога

Останнє оновлення на Вівторок, 06 травня 2014, 12:29

You are here