Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Чоловічий хор Мукачівської церкви

  • PDF

alt

9 квітня 2014 року Ужгородську помісну церкву відвідав чоловічий хор церкви ЄХБ з м. Мукачево.Â Â В цьому році Мукачівська церква, пресвітером  якої Â є Федір Степанович Літвінов, святкує ряд подій: 115-річчя Мукачівської церкви, 50 років створення хору і вже рік, як створений чоловічий хор під супроводом диригента Віктора Прокопчука.

Зі словом привітання до помісної церкви звернувся Павло Немеш, побажавши всім присутнім лагідності, яка була у Христа: «Ваша лагідність хай буде відома всім людям. Господь близько!» (Фил.4:5)

alt

Хор підготував пісенну програму, він славив Бога чудовими творами. Також співали соло, тріо та сестра розповідала цікаві вірші.

На закінчення зібрання до церкви звернувся пастор Мукачівської церкви Федір Степанович Літвінов, зачитавши текст з Біблії: Â«Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...» (Фил.2:8) alt

На прикладі зустрічі Христа з самарянкою, брат показав наскільки наші гріхи були важким тягарем для Ісуса. «Нехай Господь допоможе нам, щоб наші слова грішникам були приємні в ці важкі для всіх дні. Як слова Ісуса до самарянки були словами потіхи і надії, так і наші слова повинні нести мир. Ісус може змінити життя людини незалежно від її статусу та тягарі її гріхів», - сказав брат.

alt

alt

You are here