Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Звітня конференція служителів у Закарпатті

  • PDF

alt

22 лютого 2014 року у приміщенні церкви “Істина”, м.Хуст, відбулась звітно-виборча конференція Закарпатського ООЦ ЄХБ.

 На конференцію приїхали більше сотні служителів з церков ЄХБ Закарпатської області.

alt

Розпочав конференцію заступник старшого пресвітера Степан Васильович Немеш. Він зачитав текст з 1 Кор. 3:6 Я посадив, Аполлос поливав, Бог же зростив…”

Ми сьогодні, хто зібрався, є Божими співробітниками на певному етапі роботи. Кожен повинен думати ,що сіє: «Хто сіє вітер – пожне бурю…» Ми покликані сіяти добре, святе, вічне. На нас, служителях, лежить велика відповідальність. Служіння Ісуса Христа було направлене на прославлення Бога, Ісус відкрив Імя Бога, передав слово Боже.» - сказав Степан Васильович.

alt

Було обрано головою конференції І.М.Романюка, старшого пресвітера Львівського ООЦ ЄХБ. Секретарем конференції обрали Ф.І.Літвінова, пастора Мукачівської церкви ЄХБ. Також було обрано лічильну комісію з головувавнням Валентина Негро, пастора Берегівської церкви ЄХБ.

alt

Старший пресвітер по Закарпатській області Іван Іванович Кондор зачитав текст Єв.Луки 17 розділ 10 вірш «Так і ви, коли зробите все вам наказане, то кажіть: Ми нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні зробити були!» В продовж конференції Іван Кондор звітував за пророблену роботу впродовж 2010-2013 років.

alt

Учасники конференції вислухавши звіт одноголосно дали оцінку - задовільно. Також надала звіт ревізійна комісія про рух коштів направлених на роботу обласної команди служителів. 

alt

Далі делегатими конференції, більшістю голосів, було обрано на наступний термін старшого пресвітера І.І.Кондор. Також були обрані заступники старшого пресвітера: А.І.Кислянка, С.В.Немеш та О.Попович.

alt

На закінчення конференції Іван Миколайович Романюк, старший пресвітер Львівської області звернувся до присутніх зі словом настанови зачитавши текст Післання до Єфесян 4:11-16

«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового, аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти, щоб більш не були ми малолітками, що хитаються й захоплюються від усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, щоб були ми правдомовні в любові, і в усьому зростали в Нього, а Він Голова, Христос. А з Нього все тіло, складене й зв'язане всяким допомічним суглобом, у міру чинности кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов'ю”.

“Бог вибирає і настановлює служителів, щоб вони служили Господу та Його Церкві. Наша молитва, щоб Бог настановив служителів та дав їм мудрості для звершення служіння. Служителі є для того, щоб будуючись самі, збудовували і інших. Господь готує служителів, щоб вони Йому служили. ЗАвдання служителів зростати в досконалості” – сказав Іван Миколайович.

alt

Під час конференції присутні мали змогу задати запитання та отримати відповіді. Багато братів цікавились яку позицію повинна зайняти церква у часи сьогоднішніх суспільно-політичних змін. Зрозуміло, що не кожна відповідь є правильна, але кожен знає, коли шукати відповіді Бог неодмінно дасть її.

alt

alt

alt

alt

Закінчилась конференція братським спілкуванням та обідом.

М Балога

You are here