Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Стрітення – зустріч з Христом

  • PDF

alt

15 лютого увесь християнський світ святкує свято Стрітення Господнього.

В неділю на ранковому богослужінні  брат Віктор Музика проповідував на тему «Зустрічі з Христом», зачитавши уривок з Біблії, в якому описується картина стрітення Семена з Христом: «І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому. І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього.  І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля! І дивувалися батько Його й мати тим, що про Нього було розповіджене.» (Лук.2:25-33)

Першим, хто мав зустріч з Христом – це Семен. Також в той час при храмі була іАнна «удова років вісімдесяти й чотирьох, що не відлучалась від храму, служачи Богові вдень і вночі постами й молитвами.» (Лук.2:37) Зустрівшись з Христом в той час у храмі, вона прославила Бога і всім, хто чекав визволення, розповіла про Нього. (Лук.2:38)

«Поки ми не зустрінемось з Господом, ми не готові відійти у вічність. Бажання мого серця: зустріньтесь з Христом», - сказав брат Віктор.

Свого часу апостол Павло виховувався у ніг Гамаліїла (Дії 22:3). Але коли Христос прийшов у дім Марії, вона сіла у ніг Христа і вчилася у Самого Бога Ісуса Христа. Блаженний той час, коли можна особисто зустрітися з Христом.

«Сьогодні ми всі прийшли на зустріч з Христом. Нехай Господь налаштує всіх сісти у ніг Христа і вчитися у Нього», - закликав брат

Підготувала О.Балога

You are here