Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Молитовна конференція сестер

  • PDF

alt

30 листопада 2013 року в помісній церкві ЄХБ м. Ужгород, Закарпатської обл., пройшла конференція сестер на тему «Молитва»

alt

більше фото дивіться в фотогалереї

Присутніх було біля 120 жінок з Мукачівського, Свалявського, Перечинського, Ужгородського районів та м. Хуст. Основним запрошеним гостем розкрити тему конференції, була відповідальна за жіноче служіння по Україні Світлана Олександрівна Свіщова. «Бог дивиться на наше серце і Він хоче аби воно було повністю віддане Йому, і перш за все, як піднімати у молитовних проханнях потреби за інших, треба просити Бога перевірити своє серце», - сказала Світлана Олександрівна.

alt

На прикладі Псалма 6, вона показала, про що і як потрібно молитися:

-        між Богом і нами не повинно бути дистанції (Пс.6:5);

-        ми повинні молитися за наших кривдників, Бог хоче аби молилися за наших ворогів (Пс.6:10);

-        Бог хоче аби ми приходили до Нього і говорили Йому все, ми маємо просити Бога про Його милість до нас: «Зміни Свій гнів на милість» (Пс. 6:5);

-        коли наше сумління дорікає нам, ми не завжди молимось, але ми маємо приходити до Бога і просити прощення: «Коли нас ображають, потрібно молитися»;

-        навіть, коли у нас вже немає сил молитися, то і в такий час не переставайте молитися, Бог знає кожну пролиту вашу сльозу (Пс.6:7-8);

-        Бог завжди почує вашу таку молитву (Пс.6:10).

alt

«Бог хоче наших молитов, наших особистих близьких стосунків з Ним», - підкреслила сестра Світлана: «Бог зцілює нашу душу, коли ми страждаємо. Він дає нам мир. Наші молитви говорять про нашу близькість з Господом».

Бог через зовнішні обставини показує на наш внутрішній стан. Якщо в нас є непрощення, то найперше, потрібно молитися про стан свого серця.

Коли потрібно молитися?

«Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом…» (Еф.6:18)

Світлана Олександрівна закликала усіх присутніх сестер до молитви. Сестри по двоє підносили свої голоси до Бога.

alt

Протягом зустрічі сестри ділилися своїми свідченнями. Щирим свідченням про своє життя поділилися сестра Іра Процик зі Львова. Вона зазначила, що дуже важливо молитися про майбутню сім’ю, про те, аби Бог ще з юності навчав молоду дівчину бути доброю мамою і жінкою. Сестра Іра свідчила про те, як Бог через різні життєві обставини, сімейні і, навіть, власне здоров’я, робить чудо і провадить через усе життя до прийняття рішень, згідно волі Божої.

alt

«Бог дає сили молитися, долати усі труднощі і обставини», - зазначила вона: «Найбільше щастя і радість для матері, коли усі діти мають вічне життя і вони є з Богом». Сім’я сестри Ірини крім своїх власних дітей, мають ще 5 дітей всиновлених. Не можна було стримати сліз від почутих зворушливих слів свідчення сестри.

«Ми проживемо  своє життя і ніхто не буде пам’ятати наш будинок, машину або одяг, який ми носили, але будуть пам’ятати, якою ми були духовною мамою і мамою для своїх дітей», - закінчила своє свідчення сестра Іра.

alt

Також сестра Діна з м. Луцьк поділилася свідоцтвом про те, як важливо не втратити своїх дітей, а кожний ранок починати із спільної молитви з ними і читання Слова Божого: «Ісус – є життя. І якщо в серце дитини не виливати Слово Боже, цебто життя, то вона знайде смерть. Життя, яке буде панувати в наших дітях, буде перемагати. Не в кінці життєвого шляху, а на початку - прикладати усі зусилля, аби молитися разом і благословляти наших дітей».

Подібні зустрічі є важливими. Через свідчення особистими переживаннями кожна сестричка знаходить втіху, підтримку, підбадьорення та натхнення проводити ще більше часу в молитві: в проломі за свої сім’ї, дітей, церкву Божу тут на землі.

alt

Оксана Балога

більше фото дивіться в фотогалереї

You are here