Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Подарунки дітям Таджикистану

  • PDF
alt
 
2013 рік Союзом ВСЦ ЄХБ об’явлено Роком  Місії 2013. Основний акцент цього року  - увага і реальна робота церков саме в напрямку місіонерської роботи. 
Це рік, в якому увага служителів, молоді, всієї церкви має бути зосереджена на місії в Україні і місії за її межами. Протягом року у церквах України проводились місіонерські форуми. Основною подією Року Місії - проведення Всеукраїнського місіонерського форуму, який буде проходити 30-31 серпня у м. Київ.
 
Закарпатська обл. теж не залишилася осторонь і декілька місіонерів відвідують з місіонерським візитом країни Азії, а саме - Таджикистан. Ужгородська церква, в якій у березні 2013 року проводився місіонерський форум також вирішила прийняти посильну участь у підтримці наших місцевих місіонерів. Молодь церкви запропонувала зробити дітям Таджикистану подарунки у вигляді невеличких сувенірів. Люди жертвували тканини для виробів, намистинки, прикраси, різні дрібнички, а молодь і усі бажаючі допомогти, виготовили близько 186 шт. заколок для дівчаток, а для хлопчиків сувенір-сердечко з написом всередині «Бог любить тебе». 
 
Близько 15 людей зустрічалися декілька раз, щоби об’єднатися в праці для Господа і зробити сюрпризи-сувеніри дітям Таджикистану. І в далекій Азії, коли вони будуть тримати в руках невеличкий презент, вони зможуть згадувати дитячий християнський табір і пам’ятати, що Христова любов проявляється у маленьких подарунках, виготовлених молоддю м.Ужгород.
 
alt
 
alt
 
Підготувала: В.Микитюк
Фото: О.Барзул
You are here