Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

«Територія Радості»

  • PDF
alt
 
Вже третій рік поспіль літньої пори проходить дитячий Денний Християнський Табір «Територія радості».
Ось і цього літа з 1 по 6 липня на території Ужгородської церкви проходив черговий табір. Присутніх було біля 90 дітей, основна більшість з яких діти з невіруючих сімей. Діти, які проживають неподалік від церкви. Вікова категорія дітей 6-14 років.
Тематикою цьогорічного табору був обраний спортивний напрямок  на основі духовних цінностей. Апостол Павло християнина  зрівнює зі змагуном (1Кор.9:25). Кожен день проводились біблійні уроки, спортивні змагання, був час відведений для рукоділля. Діти могли не тільки відпочити, пограти в різні ігри, але і задати собі  запитання: «Чи має вплив Ісус Христос на твоє життя?»; поміркувати над практичними кроками, такими як читання Біблії, щоденна молитва, побудова теплих щирих відносин з людьми і Богом; усвідомити, що гріх завжди має сумні наслідки; на прикладі Самсона зрозуміти, що потрібно правильно реагувати на попередження, тікати від гріха і  не порушувати Божих правил. А в останній день біблійного уроку діти мали змогу почути, що зустріч кожного з них обов’язково станеться з Богом, хоча ми і не знаємо, коли це відбудеться. 
Щирі Божі благословення були відчутні кожного дня: у вигляді чудової погоди, згуртованої роботи наставників, щоденних молитов та, навіть, допомоги у вигляді різної смакоти від деяких членів нашої церкви. Особливим благословенням можна виділити подарунок для табору і найбільша радість для дітей – це благословення у вигляді спортивного батуту. Воістину, наш Бог – Бог, у Якого немає нічого неможливого.
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 
alt
 
alt
 
Фото: С.Балога
Підготувала: О.Балога
You are here