Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Молитовний рух

  • PDF
alt
 
" На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, хто пригадує Господа, не замовкніть, і перед Ним не вмовкайте, аж поки не зміцнить, і аж поки не вчинить Він Єрусалима за славу Свою на землі!" (Iс.62:6,7)
 
Вже декілька років в Україні, в Закарпатській обл. у тісній співпраці з помісною Ужгородською церквою служить сім’я пастора Джона з Кореї. Основне його служіння - це служіння серед ромського народу. Сім’ю пастора Джона відвідали гості з Південної Кореї: дві жінки-місіонерки, представники "Корейської Мобільної Місії" (напрямок місії - закликати віруючих усього світу для об’єднаної молитви, також місія розробляє молитовні графіки, в яких є прохання, подяки, випустила переклад книги "Добра новина і духовне збагачення").
 
alt
 
Вони були присутні в Ужгородській церкві  на недільному зібранні 26 травня 2013 року, і одна з місіонерок поділилися ціллю їхнього візиту.
Основна ціль - об’єднати всіх у молитві  для поширення Царства Божого на землі. Відомо, що в Південній Кореї молитовний рух набув широкого і масового поширення. Тому, в Кореї вже 300 церков, протягом 10 років задіяні у програмі "Молитва 24" (цілодобова молитва 24 год. на добу протягом 365 днів на рік, кожну 1 год. один віруючий перебуває у постійній молитві). 
 
Також місіонерка розповіла про діючу в Півд. Кореї молитовну програму "Неємія 52" (за 52 дні були відбудовані стіни Єрусалиму). 300 південнокорейських церков 5 років моляться за зруйнований сьогоднішній світ. 
 
"Навіть, якщо у народів різні мови, різні культури, то всі єдині в молитві силою Духа Святого", - сказала місіонерка. Вона поділилася планами на майбутнє. В липні планується приїзд корейської молитовної групи, вони хочуть закликати разом молитися, аби об'єднатися в одному дусі, в єдиній молитві для поширення Царства Божого . "Божа воля - разом приходити в молитві до Господа. Окремо кожна церква сама по собі слабка, але якщо всі об'єднаються для загальної цілі - в Христі вони сильні. Христос - голова церкви-тіла, частини тіла не можуть існувати окремо", - наголосила сестра. "Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос". (Еф.2:19,20) 
 
Багато церков у світі переживають час кризи, втрачається молоде покоління. В ісламських країнах жорстоко переслідуються християни, В Європі багато церков закриваються, приміщення продаються або віддаються під мусульманські мечеті. В Африці, Азії, Європі широко поширюється іслам. Ще трохи, і така країна як Великобританія стане мусульманською, протягом 10-ти останніх років в ній повністю поширюється мусульманство.
 
"Бог шукає людей, котрі готові стати в проломі за цей світ, за людей, котрі прямують в погибель. Бог може змінити серце людини, змінити світ, спасати людей, якщо ми готові Його про це просити", - закликала місіонерка.
 
"Якщо людина працює, то вона працює, якщо людина молиться, то працює Бог." (Джон Уеслі)
 
alt
 
Підготувала: О.Балога
Фото: М.Балога
You are here