Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

"Дотик маминої молитви"

  • PDF

alt

20 квітня 2013 року в м.Києві у церкві "Дім Євангелія" відбулася всеукраїнська сестринська конференція на тему "Дотик маминої молитви".

З Закарпатської області на цій конференції було присутніх 25 сестер.
 
Молитовне служіння - один із напрямків сестринського служіння нашого братства в Україні. Молитва - це велике доручення Бога до нас, матерів, як основа нашого християнського життя і нашої материнської сутності - піклуватися про наших дітей. Важливо задовольняти не лише матеріальні потреби своїх дітей, а, найголовніше, турбуватися про їхній духовний стан і захист.
alt
"Молитва - це чудовий засіб спілкування з Богом. Це подяка, прославлення, поклоніння, благання, посвята.", - сказав у привітальній проповіді до сестер заступник голови ВСЦ ЄХБ Каспров Микола Євгенович.
 
Протягом конференції сестри ділилися особистими свідоцтвами сили молитви у їхньому житті. "Життя в молитві - це чудове життя", "Молитва - це частина нашого життя", - говорили сестри. Особливі враження у серцях слухаючих залишали свідоцтва про молитви прохання за життя своїх рідних і дітей. Не можливо стримати сліз, коли чуєш, як болять мамині серця, коли вони стоять на колінах в молитовному проломі за душі своїх рідних, коли її дитя у критичному стані на лікарняному ліжку... Та блищали на очах сльози вдячності і радості Богові за те, що Він робить чудо завдяки гарячій невпинній та ревній молитві матері.
alt
Згадували зі сторінок Біблії, як колись Анна стояла на колінах та благала Господа подарувати їй дитя, і перш його народження вона обіцяла його віддати Богові на служіння. І Господь почув її молитву і подарував їй Самуїла. Як колись Йохаведа, матір Мойсея, віддала життя свого сина в руки Божі і Він врятував його і благословив через нього весь народ Ізраїльський.
 
Так і сьогодні матері християнки в молитві повинні віддавати своїх дітей у руки Божі, постійно перебувати у молитвах за душі своїх рідних і дітей. "Постійність - головна риса молитви", - наголосила Надія Данилівна Комендант, яка на конференції зверталася до сестер зі словом підбадьорення, настанови та потіхи. Навіть тоді, коли молимося і не бачимо змін у наших близьких, і нам здається, що більше нічого не можна зробити, сестра Надія нагадала слова, колись сказані Рут Грем: "Роби все можливе, а неможливе віддай Мені".
 
"Ось Я Господь, Бог кожного тіла: чи для Мене є щось неможливе?" (Єр.32:27)
alt
Надія Данилівна звернула увагу на те, що в молитві дуже важливо не тільки просити, але набагато благословенніше вміти дякувати, згадувати Божі благословіння і дякувати за них. «Не питати «як» і «що» чи «чому», а дякувати Богові».
 
Бог дав жінці статус материнства, і призначення жінки не буде повністю виконане тут на землі, якщо вона не буде в постійній молитві, найперше, за своїх дітей. "Мамина молитва, як одяг захисту для дітей", - наголосила Надія Данилівна Комендант.
 
"Безперестанку моліться!" (1Сол.5:17,18).
alt
 
alt
Оксана Балога
You are here